vrchni_obrazek
Aktuality O nás Tábor 2017 Průvodce táborem Pokyny a informace Přihláška Fotogalerie Historie Reference Pro školy
Přidej mezi oblíbené stránky

Citáty

Kniha návštěvNaše akce

Doporučujeme

Připravujeme
OdkazySponzoři, partneři
Počet přístupů:134754
P r ů v o d c e    t á b o r e m

Na této stránce si můžete prohlédnout jednotlivé části a vybavení tábora. Tak hurá na exkurzi…


 • Poloha a okolí tábora
 • Chatky a sruby
 • Kuchyň a jídelna
 • Společenská místnost
 • Prostory pro sport a zábavu
 • Bazén


 • Poloha a okolí tábora

  Tábor leží v chráněné krajinné oblasti Železné hory zhruba 4 km od historického města Polička. Areál tábora je umístěn uprostřed lesa v údolí Baldského vrchu.

  Mapa ČR Mapa  Podrobná mapa

  Chatky a sruby

  Všechny děti jsou ubytovány v chatkách a dřevěných srubech, které jsou přehledně rozmístěny do tvaru písmene U. V chatkách jsou umístěny 4 postele (palandy po 2), skříňka na oblečení a polička na boty. Sruby jsou patrové a pohodlně se v nich vyspí 6 osob. Chatky i sruby jsou udržované a ve velmi dobrém stavu. Vzhledem k tomu, že kapacita tábora je výrazně větší než naše plánované využití, bude mít každý dostatek prostoru a možností volby ubytování.

  Chatky a sruby Chatky


  Děti spí z hygienických důvodů ve vlastních spacích pytlích. V případě chladného počasí jsou k dispozici náhradní deky.

  Srub Srub  Kuchyň a jídelna

  Kuchyň s jídelnou jsou umístěny nad centrálním nástupištěm v přední části tábora. Slušně vybavená kuchyň splňuje veškeré hygienické předpisy. Stravování je zajištěno 5x denně (snídaně, svačina, oběd, odpolední svačina, večeře) ve vlastní táborové jídelně, která je propojena s kuchyní výdejními okny.

  Dětem vaří kvalifikované kuchařky a jejich dobroty jsou vždy dětmi velmi oceňovány. Na požádání navíc dostane dítě najíst kdykoli od budíčku do večerky. Ke všem jídlům a po celý den jsou dětem k dispozici nápoje.

  Kuchyň a jídelna Jídelna  Společenská místnost

  Jako společenskou místnost využíváme prostor jídelny a sousedící zastřešenou terasu. V těchto prostorách se konají různé pěvecké či dovednostní soutěže, estrády, scénky a všemi oblíbené diskotéky.

  Spolčenská místnost Společenská místnost  Prostory pro sport a zábavu

  Ideální umístění tábora umožňuje konání většiny her v příjemném a zdravém prostředí lesa. Přímo v areálu tábora je pak travnaté fotbalové hřiště, betonový kurt na basketbal a hřiště na volejbal či nohejbal. Velmi oblíbený je také stůl na stolní tenis. Velkou travnatou plochu uprostřed tábora využíváme pro prostorově náročnější hry a soutěže. Stejně jako každý rok, i letos, postavíme dětem maskovanou vzduchovkovou střelnici.

  Téměř ve středu tábora je velké ohniště. Právě zde se snažíme dětem přiblížit kouzlo praskajícího táborového ohně doprovázeného příjemnými akordy kytar.

  Hřiště Hřiště


  Hřiště

  Bazén

  Co by to bylo za letní tábor bez vody a koupání? Máme štěstí, že součástí našeho tábora je i poměrně velký bazén. Voda v bazénu je pravidelně udržovaná , kontrolovaná a samozřejmě splňuje nejpřísnější hygienické předpisy pro provoz koupališť.

  sport sport


  Napadla Vás při čtení našeho průvodce nějaká otázka na kterou jste nenašli odpověď? Neváhejte a zeptejte se nás – kometa@kometa.cz – 602609977 (Radek), 608970854 (Zdenda).

  webmaster web & design - © 2003 Studio N